Szeretnél végre maszkok nélkül kapcsolódni? Itt az idő, hogy felfedezd az önismeret és a tudatos jelenlét eszközeit az ismerkedésben!
Érezted már úgy, hogy a hétköznapi találkozásokban és az online párkeresésben nem találod azt a mély és őszinte kapcsolódást, amire vágysz? Hogy minden olyan felületes, és mintha hiányozna a valódi varázs?
Ha szeretnél valami igazán újat kipróbálni, és nyitott vagy egy tudatosabb, mélyebb találkozási lehetőségre, akkor itt a helyed!
Miért lehet ez más, mint amit eddig tapasztaltál?

Valós, személyes élmények – tényleg megtapasztalhatod, milyen érzés egy másik emberrel valódi jelenlétben lenni.

Kapcsolódás álarcok nélkül – őszintén, szerepjátékok nélkül.

Támogató és biztonságos tér, ahol nem kell bizonyítanod vagy „jól teljesítened”.

Mélyebb önismeret és tudatos jelenlét, hogy ne csak másokat ismerj meg, hanem önmagadat is.

Saját ritmusodban élheted meg a találkozásokat – pontosan annyira, amennyire számodra kényelmes.

A csoportot 4 Integrál Mester Flow csoportvezető tartja, akik az önismereti munkában és a tudatos kapcsolatok megélésében támogatnak. Ez nem egy szokványos találkozó – inkább egy mélyebb, önismereti és emberi kapcsolódásokat erősítő nap.
Mi vár rád ezen az eseményen?

15:00 – 20:00 | Önismereti csoportos találkozás
Mélyebb önismereti gyakorlatok
Valódi figyelem és meghallgatás
Testtudatos és bodywork jellegű tapasztalások

20:00 – 22:00 | Szabad ismerkedés, kapcsolódás zenére
Kötetlen tér az egymásra hangolódásra
Spontán találkozások és kötetlen beszélgetések
Zene és könnyed jelenlét

Tapasztald meg, milyen érzés igazán találkozni a másikkal!

Szervezők: Sugár Márton, Szabó-Veres Anita, Poczik Hajnalka, Fülöp Tibor
Részvételi díj: 25.000 Ft
Várunk egy felejthetetlen napra!